3.11.2010 otevřeno: 2499 x

Zubří v dohrávce nestačilo na Lovosice

V Lovosicích se dnes večer dohrávalo 4. kolo ZUBR Extraligy. Na sever Čech zavítal soupeř ze Zubří. Tento tým pohybující se většinou na špici tabulky se ale v poslední době trápí, sužuje ho rozsáhlá marodka.

ZUBR Extraliga - 4. kolo, dohrávka

Lovosice – Zubří 25:22 (15:11)

Skvěle vyrovnaný úvod prvního poločasu dnes sledovali diváci v Lovosicích. Zubřané si v prvních patnácti minutách vypracovali maximálně dvoubrankový náskok, po půlce prvního poločasu však začali nabírat na síle domácí. Držel je zejména skvělý Kylíšek hájící Lovosickou svatyni a domácí tak zvládli navýšit do poločasu náskok proti svému soupeři až na čtyři branky. I po poločase držel domácí tým skvělý muž v brance, Kylíšek a v prvních deseti minutách druhého poločasu se domácí vzdálili svému soupeři dokonce o šest branek (39. minuta 18:12). V dalších deseti minutách se ale rozhodli hosté hru zdramatizovat a ve 47. minutě už byl rozdíl ve skóre pouhé dvě branky. V závěru utkání ale hráči Zubří neproměnili řadu vyložených příležitostí, takže se jim nepodařilo utkání zdramatizovat, natož tak otočit ve svůj prospěch, a perfektní výkon podal i druhý lovosický brankář Šálek. Zubří se stále potýká s oslabenou lavičkou, zraněný je kanonýr Bechný, chybí rovněž Třeštík, Pernica se potýká se zdravotními problémy a Stržínek se po zranění zatím stále hledá. Snad se Zubří brzo podaří zkonsolidovat celek a posbírat opět nějaké body.

Nejlepší střelci Lovosic: Motl 10, Havlovec 6, Šuma 5/1

Nejlepší střelci Zubří: Horký 5, Mika 4/2, Hrstka 4

Sedmimetrové hody: 1/1 - 3/2, vyloučení: 2 - 2, rozhodčí: Novák, Kohout, diváků: 450

Radost lovosického Jiřího Motla (foto: Alex Wipf)

Fanoušci házenkářů Lovosic (foto: Alex Wipf)

Milan Berka (Lovosice) bráněn Ondřejem Mikou (Zubří)