2.10.2010 otevřeno: 1308 x

Hráči Třeboně a Hranic se o body rozdělili

Dva soupeři s vyrovnanou herní bilancí se dnes utkali na jihu Čech a po napínavém střetnutí se po rozdělení bodového zisku za vyrovnaného poměru opět rozchází. Utkání v Třeboni dnes skončilo remízou.

ZUBR Extraliga - 4. kolo

Třeboň – Hranice 23:23 (11:12)

Omlazený kádr Třeboně už v minulých zápasech ukázal, že nechce hrát v extraligových soutěžích podřadnou roli, a totéž potvrdil i v dnešním domácím utkání s ambiciózním celkem Hranic. Skóre utkání otevřel svou jedinou brankou Mareš, poté již jedna branka stíhala druhou a obě strany si vzájemně odpovídaly. V 15. minutě tak ukazatel skóre ukazoval vyrovnaných 6:6. Jediný drobnější výpadek zaznamenali domácí hráči v poslední pětiminutovce první půle, kdy nechali svého soupeře vedeného obranářem Šírou a kanonýrem Čadrou odskočit na dvoubrankový rozdíl 10:12. Tento stav v poslední minutě zkorigoval Nohava na poločasových 11:12. Podobně vyrovnaný byl i druhý poločas, k čemuž přispívaly nejen vyrovnané síly na brankovištích, ale rovněž skvělé výkony mužů v brankách - Kučerky a Jareše. Jediné dvoubrankové odskočení v druhém poločase si pak dovolili pro změnu domácí, když v 50. minutě vedli 20:18. Vyrovnaný duel tak dospěl k zaslouženému remízovému závěru 23:23.

Nejlepší střelci Třeboně: Loskot 7/3, Jordák 4, Kubík 4/3

Nejlepší střelci Hranic: Čadra 6, Pavlíček 5/1, Bajgar 4, Šíra 4

Sedmimetrové hody: 5/4 - 2/2, vyloučení: 3 - 2, rozhodčí: Halada, Zych, diváků:300