30.9.2010 otevřeno: 1463 x

Další vysoká prohra Kopřivnice

KH Kopřivnice kráčí od začátku nového roční soutěže od jedné porážky k druhé. V předehrávce 4. kola ZUBR Extraligy dnes v podvečer vysoko podlehla suverénní Dukle Praha vysoko 20:33.

ZUBR Extraliga - 4. kolo předehrávka

Kopřivnice – Dukla 20:33 (8:15)

Úvod utkání se vydařil rozhodně mnohem lépe Pražanům. Kopřivnice zvládla se svým soupeřem držet krok jen do šesté minuty a stavu 2:2, v 11. minutě Dukla vedla již 7:2. Během druhé patnáctiminutovky první půle pak svůj náskok Dukla nejen udržovala, ale dokonce ještě pozvolně navyšovala až na poločasových 15:8. V první části popřestávkového poločasu pak Kopřivnice zvládala prakticky na každou branku hostů odpovídat a tak do 42. minuty rozdíl ve skóre mezi oba týmy nenarůstal (15:22). Závěr utkání už však byl čistě v režii Dukly a odevzdaná Kopřivnice poslední minuty především zásluhou dukelských střelců Kotrče a Poláška prohrála 1:6.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Krejčiřík 5, Aspridis 4, Střelec 4

Nejlepší střelci Dukly: Polášek 7, Landa 6, Kotrč 5

Sedmimetrové hody: 0/0 – 2/1, vyloučení: 2 – 0, rozhodčí: Novotný, Horáček, diváků: 200