1.5.2010 otevřeno: 1167 x

Přerov směřuje k deváté příčce

Jedním zápasem dnes pokračovala také skupina o 9.-12.příčku. V té si nejlépe vede nováček soutěže Přerov, který dnes přehrál Třeboň a drží si devátou pozici v celkové tabulce ZUBR Extraligy.

ZUBR Extraliga - skupina o 9.-12.místo:

Přerov – Třeboň 34:27 (14:11)

Domácí házenkáři si během první desetiminutovky vypracovali pětibrankové vedení, které si udržovali po většinu první půle. V jejím závěru se Třeboni podařilo zkorigovat na poločasových 14:11. Ve 38.minutě se hostům podařilo snížit na rozdíl dvou branek 20:18, ale další minuty přinesly gólovou smršť ze strany Přerova. Ten odskočil na rozdíl deseti branek 29:19. Nakonec domácí potvrdili svoji účast v příštím ročníku výhrou 34:27.

Nejlepší střelci Přerova: Kavka 8/3, Bechný 7, Vyjídák 4

Nejlepší střelci Třeboně: Kubík 9, Naimann 5, Kotlaba 3/2, Mareš 3

Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/2, vyloučení: 6 – 2, rozhodčí: Kavulič, Skružný, diváků 112

Tabulka skupiny o 9.-12.místo (po neúplném pátém kole)