21.4.2010 otevřeno: 981 x

Kopřivnice do odvety s třígólovým náskokem

Prvním zápasem ze série o konečné 7.-8.místo dnes byla rozehrána partie mezi Kopřivnicí a Jičínem. Úvodní utkání se hrálo na půdě moravského celku, který si do odvety poveze tříbrankový náskok.

ZUBR Extraliga - o 7.-8.místo

Kopřivnice - Jičín 24:21 (12:8)

Tříbrankový náskok si do odvety v Jičíně poveze Kopřivnice, ale je otázkou, zda takové vedení bude dostačující pro zisk konečného sedmého místa. Na začátku první půle se oba týmy střídaly ve vedení. Ve 14.minutě si dvougólový náskok vybojoval hostující Jičín, který vedl 7:5. V další čtvrthodině již byl ale hostující tým úspěšný jen jednou a domácí toho využili k otočení na poločasových 12:8. I druhá půle vyzněla lépe pro domácí, kteří si ve 41.minutě vybudovali již sedmigólové vedení 18:11. Jičín ale dokázal z náskoku soupeře ukrajovat a o deset minut později svítil na ukazateli stav již jen 19:17 pro domácí. Ti v závěru dokázali odskočit na rozdíl pěti branek 24:19, ale dvě branky v závěru zápasu znamenaly snížení ze strany Jičína na konečných 21:24, což je pro hosty určitě přijatelný výsledek do odvety. Ta se hraje za týden v Jičíně.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Gřes 7/4, Rachač 6, Martinásek 3

Nejlepší střelci Jičína: Chroustovský 11/8, Kraus 5, Král 3

Sedmimetrové hody: 6/4 - 11/9, vyloučení: 7 - 5 (ČK přímá Brykner), rozhodčí: Bečička, Horák, diváků: 150