28.2.2010 otevřeno: 1607 x

Frýdek-Místek porazil Přerov a již není poslední

Jediné utkání zbývalo odehrát z dvacátéhoprvního kola ZUBR Extraligy. Frýdek-Místek, který před tímto kolem zaujímal poslední místo v tabulce, v něm sehrál důležité utkání proti nováčkovi z Přerova.

ZUBR Extraliga - 21.kolo

Frýdek-Místek - Přerov 29:28 (16:17)
V prvním poločase utkání týmů z poslední čtveřice se oba celky střídaly ve vedení, aby v polovině utkání vedl hostující Přerov rozdílem jediné branky 17:16. Domácí měli impozantní nástup do druhé půle, když během deseti minut otočili zápas ve svůj prospěch a brankovou sérií odskočili soupeři na 24:18. Přerov měl drtivý finiš, ale k jeho smůle přišel příliš pozdě. V poslední minutě sice Bechný svou pátou brankou snížil na jednobrankový rozdíl, vyrovnat již ale Přerov nedokázal. Frýdek-Místek se výhrou odpoutal z posledního místa v tabulce, kam naopak odsunul svého dnešního soupeře.

Nejlepší střelci Frýdku-Místku: Štěpánek 7/1, Vacula 6, Straka 4
Nejlepší střelci Přerova: Kavka 5/3, Bechný 5, Heider 5
Sedmimetrové hody: 5/2 - 3/3, vyloučení: 6 - 4, rozhodčí: Halada, Zych, diváků: 360