Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
21.6.2020 otevřeno: 3130 x

Strakonice se chystají na novou sezónu, angažovaly posily z Lovosic

Společnou tréninkovou přípravu tým prvoligových Strakonic ještě nezahájil, přesto se už klub intenzivně připravuje na novou sezónu. Zástupci vedení oznámili příchod dvou nových posil a vrací se Tomáš Nejdl.

 

„Filip Kaiser, Jan Kačín, Eduard Wildt, Martin Říha a Vojtěch Klaus. K tomu odchovanec Tomáš Nejdl a čerstvě příchozí David Bičiště a Martin Nový. To je výčet hráčů, kteří budou strakonický dres v první lize spolu se stávajícími kmenovými hráči klubu oblékat v příští sezoně, přičemž poslední dvě jména jsou zcela nová. Jde o posily z Lovosic. David Bičiště hraje na spojce, od Martina Nového si oddíl slibuje výrazné posílení na postu pivota,“ uvedlo vedení klubu na webových stránkách.

Skončil naopak pivot Pavel Fořt, který přišel loni v létě. Jednání, která klub vedl ještě s jeho bratrem Jiřím a brankářem Janem Misařem, úspěšně nedopadla a tito hráči mužstvo neposílí. „Tým je tímto víceméně naplněný,“ uvedl pro klubový web předseda klubu Miroslava Vávra. „Na devadesát procent jsou tímto změny v kádru konečné. Ovšem přestupní termín začíná až v srpnu a trvá do 15. září, takže se ještě může něco přihodit,“ dodal. Mančaft je však v tomto složení dostatečně připraven na nadcházející prvoligový ročník, který by měl být podle ambicí klubu postupový.

Aktuálně hráči oficiálně netrénují, scházejí se jen k volným tréninkům. Do přípravy vstoupí 15. července. Během ní absolvují turnaj v Novém Veselí, v rámci kterého se poměří s extraligovými celky. Poté bude stejně jako v loňském roce následovat soustředění v Lázních Kynžvart.

Zdroj a foto www.hazenastrakonice.cz