21.2.2010 otevřeno: 1683 x

Hranice jsou již třetí

Jedno utkání zbývalo odehrát z devatenáctého kola ZUBR Extraligy. V něm měly Hranice možnost posunout se o další příčku v tabulce a po výhře nad Lovosicemi se jim to také podařilo.

ZUBR Extraliga - 19.kolo

Hranice - Lovosice 33:24 (11:12)

Hosté vstoupili do zápasu lépe a dokázali si vypracovat až čtyřgólové vedení 8:4. To bylo důvodem oddechového času pro domácí, kteří po svém návratu dokázali zpřesnit hru a snížit na jednobrankový rozdíl. Stejným rozdílem také v poločase s Lovosicemi prohrávali a to 11:12. Hranicím vyšel začátek druhé půle, ve kterém čtyřmi góly v řadě otočily stav utkání na 15:12 a vedení si udržely až do konce. Hosté, kteří ve druhé části dělali příliš technických chyb, pak za svým soupeřem zaostávali většinou o tři branky, v posledních minutách zápasu pak domácí sérií pěti branek v řadě svoje vedení navýšili na konečných 33:24.

Nejlepší střelci Hranic: Galus 8/2, Indrák 6, Čadra 5/1, Kovařík 5

Nejlepší střelci Lovosic: Kalous 8, Šuma 5/2, Brecko 3, Motl 3

Sedmimetrové hody: 4/3 - 2/2, vyloučení: 2 - 3, rozhodčí: Bečička, Horák, diváků: 600