13.12.2009 otevřeno: 1431 x

Hranice zdolaly Frýdek-Místek, přezimují na čtvrté příčce

Poslední zápas patnáctého kola ZUBR Extraligy a zároveň poslední extraligový zápas v tomto roce, byl dnes dopoledne sehrán v Hranicích. Ty v něm přivítaly házenkáře Frýdku-Místku.

ZUBR Extraliga - 15.kolo

Hranice - Frýdek-Místek 36:22 (17:10)

Hostující tým Frýdku-Místku držel s domácími krok do 20.minuty první půle, kdy na ukazateli svítil stav 10:8 pro domácí házenkáře. Těm se vydařila závěrečná desetiminutovka, ve které soupeři odskočili na poločasových 17:10. Sedmibrankový náskok si Hranice udržovaly až do 35.minuty a stavu 20:13. Šesti brankami v řadě pak definitivně rozhodly o svém vítězství, které nakonec narostlo na čtrnáctibrankový rozdíl 36:22. Hranice díky dnešní výhře přeskočily Karvinou a reprezentační přestávku stráví na čtvrté příčce. Frýdek-Místek zůstává i nadále na místě jedenáctém. Další kolo je na programu po evropském šampionátu v Rakousku.

Nejlepší střelci Hranic: Indrák 8, Kovařík 5, Bednařík 5

Nejlepší střelci Frýdku-Místku: Hes 6, Meca O. 4, Pavlík 3, Meca R. 3

Sedmimetrové hody: 2/2 - 0, vyloučení: 3 - 1, rozhodčí: Kohout, Vaník, diváků: 350

Bednárek (Frýdek-Místek) proskakuje obranou Hranic (Galus a Indrák)