11.12.2009 otevřeno: 1178 x

Plzeň porazila Dvůr Králové

Třetí předehrávku před řádnými hracími dny mělo na programu patnácté kolo ZUBR Extraligy. V něm na své palubovce přivítala Plzeň jednoho z nováčků soutěže Dvůr Králové.

ZUBR Extraliga – 15.kolo

Plzeň – Dvůr Králové 35:21 (16:9)

Domácí házenkáři si hned zkraje utkání vybojovali tříbrankové vedení a stejný rozdíl svítil na ukazateli i ve 23.minutě první půle. Závěrečné minuty se Plzni vydařily a čtyřmi brankami v řadě odskočili na poločasových 16:9. Už ve 35.minutě pak domácí zvýšili na rozdíl jedenácti branek 21:10 a vysoké vedení bez problémů uhájili do samého konce. Na obou stranách vynikli střelci deseti branek, za domácí Bečvář, na straně hostí Hracha.

Nejlepší střelci Plzně: Bečvář 10/4, Šik 8/2, Květoň 5

Nejlepší střelci Dvora Králové: Hracha 10/3, Fiedor 3

Sedmimetrové hody: 7/7 – 7/5, vyloučení: 3 – 3, rozhodčí: Halada, Zych, diváků: 580