21.12.2017 otevřeno: 1849 x

Semifinálovou čtveřici doplnila Plzeň

Po čtvrtečním posledním čtvrtfinálovém duelu už jsou jasní všichni čtyři účastníci lednového Final4 Českého poháru mužů. V Chebu se o vítězství v letošním ročníku celorepublikové soutěže utkají týmy Lovosic, Nového Veselí, Karviné a po výhře nad Jičínem i družstvo Plzně.

Čtvrtfinále Českého poháru mužů

Talent Robstav M.A.T. Plzeň – HBC Ronal Jičín 29:21 (14:11)

Do odvety čtvrtfinále Českého poháru mužů vstupovali házenkáři Plzně s výhodou jednobrankového vedení z prvního zápasu (26:25). V domácím prostředí se jim ale dařilo o poznání lépe. Už v prvním poločase si vypracovali náskok, který ve druhé půli více než zdvojnásobili. Střelecky nejvýraznější postavou byl Poloz, jenž k výhře přispěl sedmi brankami.

Nejvíce branek: Poloz 7/3, Šafránek 4, Ivancev 4 – Drbohlav 4, Král 4, Horut 3. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 3:2. Diváci: 341.