15.10.2017 otevřeno: 1042 x

Tým Plzně doma prohrál se španělskou Anaitasunou a končí v Poháru EHF

Házenkáři Talentu Plzeň podlehli v neděli odpoledne i v odvetě zápasu 2. předkola Poháru EHF týmu Helvetia Anaitasuna a v pohárové Evropě tak letos končí.

Pohár EHF – 2. předkolo, odveta

Talent Plzeň - Helvetia Anaitasuna 23:30 (13:16)

Plzeňští házenkáři nastupovali už do odvety s vysokou čtrnáctibrankovou ztrátou z prvního utkání. Ve druhém zápase sice španělskému soupeři více vzdorovali. Na začátku zápasu si hráči Anaitasuny vypracovali rychle čtyřbrankový náskok, domácí sice dokázali korigovat na 7:8, v závěru poločase ale Španělé soupeři odskočili a ve druhé půli si pak vypracovali rozhodující odstup, celé utkání pak pro ně skončilo sedmibrankovou výhrou.

Ani letos tak hráči Plzně nepostoupili z 2. kola Poháru EHF, loni vypadli v souboji s dánským Koldingem.

Nejvíce branek: M. Tonar 8, Šafránek a Rom po 3 - Gaston a Chocarro po 4.

První zápas 26:40, postupuje Anaitasuna.