7.10.2009 otevřeno: 1014 x

Karviná v předehrávce nezaváhala

V jediné předehrávce šestého kola extraligy hostila Karviná na své palubovce celek Jičína. Moravský celek odjíždí zítra k utkání evropského poháru a proto musel být původně nedělní zápas přeložen již na dnešek.

6.kolo ZUBR Extraliga – předehrávka

Karviná – Jičín 31:20 (17:10)

Generálku na sobotní utkání evropského poháru zvládla Karviná bez sebemenších problémů a v domácím prostředí porazila Jičín rozdílem jedenácti branek. S výjimkou prvních minut, kdy se Jičín ujal vedení 2:1, měla Karviná utkání pevně ve svých rukou. V 17.minutě vedli domácí již 9:3 a hostující trenér Babák si vyžádal oddechový čas. Ani ten ale jeho týmu příliš nepomohl a v poločase vedla Karviná 17:10. Ve druhé půli její vedení narůstalo a největším rozdílem vedla v 53.minutě, kdy na ukazateli svítil stav 30:17. Hosté, kteří v zápase neproměnili i tři sedmičky, v závěru jen poupravili výsledek na konečných 31:20.

Nejlepší střelci Karviné: Petrovský 8/1, Šulc 7/1, Zdráhala 4
Nejlepší střelci Jičína: Brykner 5, Rychna 5/2, Kolomazník 2, Chroustovský 2

Sedmimetrové hody: 4/2 – 5/2, vyloučení: 6 – 3, rozhodčí: Macho, Hájek, diváků: 684