9.9.2009 otevřeno: 1366 x

V dohrávce prvního kola Dukla uspěla

Protože Dukla o víkendu sehrála dvě utkání evropského poháru, musela první zápas v extralize dohrávat až dnes. V „náhradní“ hale v Ruzyni byla jejím soupeřem Třeboň.

Dohrávka 1.kola ZUBR Extraligy

Dukla – Třeboň 36:18 (13:9)

Utkání bylo až do 22.minuty první půle vyrovnané, když domácí celek nedokázal svému soupeři utéci na větší jak jednobrankový rozdíl. Třeboň ale za posledních osm minut vstřelila jedinou branku a dovolila tak Dukle získat čtyřbrankové vedení. Střetnutí rozhodli domácí ve svůj prospěch mezi 36.-40.minutou, kdy šňůrou šesti branek utekli Jihočechům již na 22:11. Vydařila se jim také poslední desetiminutovka zápasu a i díky čtyřem brankám Mráze, který do Dukly přestoupil před sezónou právě z Třeboně, zvítězila 36:18.

Nejlepší střelci Dukly: Kotrč 10/5, Král 7, Horák 5, Mráz 4
Nejlepší střelci Třeboně: Mlsna 6, Kubík 4, Naimann 3

Sedmimetrové hody: 6/5 – 0, vyloučení: 2 – 3, rozhodčí: Pešek, Pavlát, diváků: 85