5.9.2009 otevřeno: 1394 x

První kolo zatím bez překvapení

Dvěma zápasy dnes pokračovalo první kolo ZUBR Extraligy. Další dvě utkání jsou na programu zítra, z toho zápas Jičín - Plzeň můžete sledovat v přímém přenosu České televize na kanále ČT4.

ZUBR Extraliga – 1.kolo

Lovosice – D.Králové 30:16 (16:7)

První branku vstřelil nováček soutěže, ale to bylo také naposledy, co v Lovosicích vedl. Domácí v dalším průběhu potvrdili roli favorita a ve 12.minutě vedli 7:2. Na obou stranách byly ještě vidět nepřesnosti, ale Lovosice předčily svého soupeře po všech stránkách a postupně zvyšovaly svůj náskok na konečných 30:16.

Nejlepší střelci Lovosic: Sochor 6, Kalous 5, Motl 4/3, Brecko 4
Nejlepší střelci D.Králové: Železňák 4/1, Fiedor 3, Groh 3

Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2, vyloučení: 4 – 5, rozhodčí: Kohout, Vaník, diváků: 728

Lovosický David Kalous v utkání proti Dvoru Králové

Zubří – Frýdek-Místek 43:27 (22:14)

I v dočasném azylu v Kopřivnici si Zubří bez problémů poradilo s týmem Frýdku-Místku. „Domácí“ brzo vedli 8:2 a přestože se Frýdku-Místku dvakrát podařilo snížit na rozdíl tří branek, šlo Zubří do šaten s náskokem osmi branek 22:14. Druhá půle již byla zcela v režii Zubří, které zvítězilo vysoko 43:27.

Nejlepší střelci Zubří: Hrstka J. 12, Vyjídák 7, Číp 5
Nejlepší střelci Frýdku-Místku: Hes 9/1, Straka 4, Holbein 3, Meca 3

Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2, vyloučení: 4 – 5 (ČK Vacula), rozhodčí: Bubeníček, Smékal, diváků: 200

předehráno: Karviná – Přerov 30:26