16.3.2014 otevřeno: 1545 x

Na závěr prvního nadstavbového kola vysoké vítězství Karviné

O dvanáct branek porazili v posledním utkání prvního kola extraligové nadstavby házenkáři Karviné soupeře z Kopřivnice. Co se v Karviné dělo?

Triglav pojišťovna extraliga - skupina o 1. - 6. místo - 1. kolo

Karviná – Kopřivnice 32:20 (12:8)
Karviné chybělo jen málo, aby místo o udržení v soutěži bojovala o medaile a svým protivníkům v dolní části tabulky to teď dává jasně najevo. Kopřivnici smetli házenkáři Baníku dvanáctibrankovým rozdílem. V 11. minutě vedli Karvinští 6:2 a o poločase stejným čtyřbrankovým rozdílem 12:8. Na začátku druhého poločasu Vučkovič přiložil pod kotlem, navýšil náskok domácích na 15:9 a ve 43. minutě dokonce vedli o deset (21:11). Kopřivničtí sice bojovali, manko ale zkorigovali jen minimálně. Naopak v posledních dvou minutách zápasu se domácí prezentovali ještě čtyřmi trefami a nakonec zvítězili jednoznačně 32:20.

Nejlepší střelci Karviné: Chudoba 8/4, Vala 4, Vančo 4, Vučkovič 4
Nejlepší střelci Kopřivnice: Gřes Jan 5, Hojník 3/3, Bajgar 3
Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/4, vyloučení: 9 (ČK Sliwka) – 2, rozhodčí: Kosa, Švidernoch, diváků: 262