26.10.2013 otevřeno: 1451 x

Brno v jediném sobotním utkání porazilo Kopřivnici

Dalším utkáním 9. kola bylo střetnutí mezi Brnem a Kopřivnicí. Ve dlouho vyrovnaném utkání nakonec vybojovali dva body házenkáři z jihomoravské metropole.

Triglav pojišťovna extraliga – 9. kolo

Brno - Kopřivnice 33:29(17:17)

Brankové hody sledovali diváci v hale v Brně. Hned v prvním poločase padlo celkem třiačtyřicet gólů. Kopřivnice se ani jednou nedostala do vedení, vždy se ale na Jihomoravany dokázala dotáhnout, a tak po prvním poločase na Brno nic neztrácela. Oba týmy předváděly rychlé a pohledné kombinace. Střelecky nejúspěšnější byli Hubáček s Hajčmanem, oponovali jim Petřík a Fulnekem. Hra byla dlouho vyrovnaná i ve druhém poločase, několikrát se se vedení ujala i Kopřivnice. V posledních deseti minutách zápasu začali ale Brňané své vedení jasně navyšovat a nakonec utkání dovedli do vítězného konce za stavu 33:29.

Nejlepší střelci Brna: Hubáček 10, Hajčman 7
Nejlepší střelci Kopřinivce: Petřík 6, Fulnek 5
Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/4, vyloučení: 4 – 3, rozhodčí: Bečička, Horák, diváků: 419