24.4.2013 otevřeno: 1134 x

Karviná v nadstavbě i podruhé vítězná

V dohrávce třetího kola nadstavby vyhrála Karviná nad svým hostitelem z Přerova. Devět tref si na střelecké konto připsal Vančo, Přerovu k dobrému výsledku nestačily ani kvalitní střelecké výkony Skopala a Kavky.

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 11. místo: 3. kolo, dohrávka

Přerov – Karviná 29:34 (16:20)
Třetí nadstavbové kolo se dohrávalo v Přerově, kam zavítala suverénní Karviná, která si jistě nechce nechat ujít „vítězství“ alespoň v dolní šestce. Vyrovnaná byla v Přerově prakticky jen první desetiminutovka. Po ní se nakrátko zásluhou Kavky ujali vedení domácí, pak ale čtyřmi brankami v řadě Karvinští skóre otočili, záhy vedli o pět branek a do šaten si nesli náskok čtyř gólů. První desetiminutovka druhého poločasu byla pak zcela v režii karvinských střelců a ve 45. minutě to bylo 20:28! Potom sice zase šňůrou pěti tref Hanáci korigovali na 25:29, ovšem Karviná si rychle vzala zpět vysoký osmibrankový náskok a zápas pak už zcela plynule dovedla do vítězného konce i přes mohutný finiš v podání Skopala s Bučkem. Bohatý střelecký účet Karviné Přerov nepřestřílel a Karvinští tak zvýšili svůj náskok na čelo dolní šestky.

Nejlepší střelci Přerova: Skopal 8, Kavka 8/1, Buček 3
Nejlepší střelci Karviné: Vančo 9, Chudoba 6, Mlotek 4
Sedmimetrové hody: 3/1 – 0/0, vyloučení: 1 – 2, rozhodčí: Králíček, Letev, diváků: 73