19.12.2012 otevřeno: 1687 x

V předehrávce patří poslední předvánoční body Lovosicím

Poslední předvánoční kolo je roztaženo hned do čtyř dnů. Jako první se z dvoubodového vánočního dárku radují Lovosice, které vyloupily Karvinou. PŘIDÁNA FOTOGALERIE

Tipgames extraliga – 15. kolo

Karviná – Lovosice 23:25 (10:15)
V minulém kole Lovosice senzačně zachránily bod v prakticky prohraném zápase doma se Zubřím. Tentokrát si vezou oba body z Karviné, a přestože byla koncovka zápasu dramatická, podobný scénář jako o víkendu Severočeši nepřipustili. Prakticky celý zápas hosté vedli, již v 10. minutě 3:6, ve 20. minutě 6:9 a i poločasové skóre bylo pro ně výrazně příznivější. Domácí se nadechli k tlaku ve druhé desetiminutovce druhého poločasu. To dokázali manko postupně korigovat až na dvě branky a stejného rozdílu na ukazateli dosáhli i dvě minuty před koncem zápasu. Úkol dotáhnout Karvinou k bodům na sebe v závěru vzal osobně bráněný kanonýr Petrovský. Jeho opakované střelecké pokusy si ale dokázala hostující obrana pohlídat, a tak oslavné kolečko nakonec tancovala parta kolem reprezentanta Motla.

Nejlepší střeci Karviné: Vančo 6, Petrvoský 5/2, Hardt 3, Meca 0. 3, Meca R. 3

Nejlepší střelci Lovosic: Landa 9, Motl 5, Berka 5

Sedmimetrové hody: 2/2 - 1/1, vyloučení: 1 - 1, rozhodčí: Hanák, Novák, diváků. 490

Klubu HCB OKD KArviná se omlouváme za pozdní vložení statistik.